Комбінація фільтру GOK GS2000 рідкого пального - деаератора

Комбінація фільтру GOK GS2000 рідкого пального - деаератора


5000
5 000 грн.

  • Модель: 0489

Якість
Доставка
Оплата
Своєчасне видалення повітря із установок спалювання рідкого палива за допомогою комбінації фільтру пального - деаератора GS2000.
Комбінація фільтра для рідкого палива і деаератора GS Pro-Fi 3 є професійно - орієнтованою системою фільтр - деаератором третього покоління "закрита система" (GS).
Відповідає вимогам DIN EN 12514-2: 2000-05, технічним правилам систем, що працюють на рідкому паливі DIN 4755: 2004-11 і технічним правилам установок, що працюють на рідкому паливі TROl.
GS Pro-Fi 3 є комбінацією системи видалення повітря (деаератора), фільтра і встановленої перед ними швидкодіючим краном. Він забезпечує фільтрацію рідкого палива при одночасному відведенні виникають в процесі всмоктування газів.
"Деаерація" проводиться не в навколишнє середовище, а всередині "закритої системи" через сопла пальника в камеру згоряння. При цьому не виникає запаху. Встановлюється виключно у всмоктуючий трубопровід установок, спроектованих для однолінійних системи зі зворотньою подачею для роботи у всмоктуючому режимі.
Для належної експлуатації для збереження гарантії необхідно дотримуватися інструкції з монтажу та обслуговування і передати її користувачеві.

Важливо: Робоче середовище як рідке паливо становить небезпеку для водних ресурсів! При роботах з техобслуговування необхідно збирати витікаюче робоче середовище.
Дотримуватися відповідних законів та приписів щодо захисту водних ресурсів! Монтаж, введення в експлуатацію, техобслуговування і ремонт GS Pro-Fi 3 повинен здійснюватися спеціалізованим підприємством.
Дотримуватися таких вказівки помонтажу і експлуатації!

Монтаж і запуск в дію:
1. Провірка трубопроводу на герметичність за допомогою пристрою для випробування на герметичність:
* пристрій для випробування на герметичність підєднується за допомогою адаптера до трубопроводу, що провіряється
* закрити трубопровід на арматурі відбору ємності рідкого палива
* за допомогою насосів в трубопроводі досягається надлишковий тиск в 6 бар
* надлишковий тиск має залишатись в трубопроводі не меньш ніж на 10 хв
2. Монтаж фільтра для рідкого палива і деаератора до опалювального приладу.
3. Монтаж шлангових трубопроводів між фільтром і насосом пальника
* Застосовувати тільки гайкові ключі з відповідними розмірами.
* Не путати лінію, що подає та зворотню.
4. Монтаж трубопроводів між ємністью рідкого палива і фільтром
* Застосовувати тільки гайкові ключі з відповідними розмірами.
5. Запуск в експлуатацію опалювальною установки і всмоктуючим насосом рідкого палива.
- відкрити витяжний гвинт
- встановити всмоктуючий насос рідкого палива
- засмоктати рідке паливо із ємності через фільтр насос пальника в чашу деаератора
- видалити всмоктуючий насос рідкого палива
- закрутити витяжний гвинт
6. Пусконаладка пальника.

На що необхідно в загальному звертати увагу при монтажу трубопроводу установки, що працює на рідкому паливі?
* Максимальне розрядження у всмоктуючому трубопроводі - 0,4 бара. не повинно перевищуватись, інакше це призведе до вигазовування рідкого палива. В результаті чого стануться порушення в роботі. Тому вся арматура, яка знаходиться в трубопроводі, довжина трубопровода та різниця у висоті між баком та пальником, має обов'язково прораховуватись.
* Швидкість протікання рідкого палива по трубопроводу має складати від 0,2 до 0,5 м/с. Якщо величина буде мешьша, то це може призвести до вигазовування. Якщо величина буде більша, то розрядження у всмоктуючому трубопроводі збільшиться. Це також призведе до вигазовування та порушенням в роботі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

 

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта