Гриль-пластина "RUDYY-ITALY"

Гриль-пластина "RUDYY-ITALY"  • Модель: 50

Якість
Доставка
Оплата
Гриль-пластина "RUDYY-ITALY" для всіх моделей газових балонів із серії RK-2, RK-3. Зроблена з чавуну, з одного боку зроблена у вигляді сковороди з іншого рифленна поверхня гриль. На гриль-пластині можна зробити чудовий стейк з риби або м'яса, шашлик. Порада: для додання аромату необхідно по колу гриль-пластини розкласти змоченою у воді гілочки фруктових дерев.
Гриль - пластину можна використовувати на дачі, активний відпочинок на природі, для туристичних походів - для розігріву і приготування їжі і т.д. Також гриль-пластина "RUDYY-ITALY" може використовуватись як обігрівач. Розігріта пластина поглинає залишки шкідливих речовин, що виділяються при горінні газу.
ВАЖЛИВО: Нова пластина покрита парафіном і перед першим використанням його необхідно випалювати або добре очистити щіткою.
Основні характеристики:
- Діаметр пластини 235 мм
- Вага 2,3 кг
- Гарантійний термін експлуатації гриль-пластини "RUDYY-ITALY" - 50 років !!
Увага: оригінальна гриль-пластина "RUDYY-ITALY" має два ступені захисту від підробки. На гриль-пластині заводським методом видавлена ??напис "RUDYY" і "ITALY".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

 

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта