Газовий обігрівач Event

Газовий обігрівач Event


8752
8 752 грн.

  • Модель: 148

Якість
Доставка
Оплата
Газовий ІЧ-обігрівач Event виготовлений з високоякісної полірованої нержавіючої сталі з ребрами жорсткості контейнера, що надає Event легкість і додаткову міцність.
Назва обігрівача (event, англ. - подія) обрано не випадково. Event відмінно підійде для використання там, де важлива максимальна мобільність і практичність - на виїзних заходах, акціях і пікніках.
Обігрівач Enders Event прийшов на зміну вже уподобаним українським користувачем моделі Enders Profi, як її еволюційне продовження. Тепер, із допомогою інноваційного замка штока, розробленого компанією Enders, обігрівач Event в лічені секунди приймає компактний вид висотою всього 155 см, що робить його дуже зручним для транспортування і зберігання.
Замикаючі дверцята контейнера служать для більш швидкої та простої заміни газового балона. Продуктивність і потужність газового пальника - 6 кВт. Вбудовані колеса, що входять в стандартну комплектацію, допоможуть швидко перемістити обігрівач в потрібне місце. Обігрівач не схильний до атмосферних впливів. Висока функціональність і оригінальний дизайн робить цей газовий обігрівач відмінним рішенням для застосування, як в приватній, так і в професійній сфері.

Особливості Event:
*економія до 30%
*виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі
*редуктор в комплекті
*простота і безпека
*професійне гарантійне і післягарантійне обслуговування

Характеристики:
*потужність: 3-6 кВт
*діаметр обігріву: до ?9 м
*витрата газу: 218-437 г/год
*нержавіюча сталь
*редуктор 50 мбар
*час роботи: 50-25 год від газового балона 10 кг/24,5 л (не входить в комплектацію)
*комплект коліс
*п'єзорозпал
*висота: 220 см
*діаметр рефлектора: ?76 см

Додаткові опції (купуються окремо, не входить в комплект!!!):
*газовий балон 24,5 л/18,2 л
*захисний чохол
*ізорефлектор ?88 / 76 см з підвищеною тепловіддачею

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

 

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта