Газовий інфрачервоний обігрівач Orgaz sb-650 (2,635kw) з ніжкою штуцер 8мм, гор/верт

Газовий інфрачервоний обігрівач Orgaz sb-650 (2,635kw) з ніжкою штуцер 8мм, гор/верт  • Модель: 52

Якість
Доставка
Оплата
Газовий інфрачервоний обігрівач Orgaz sbg-650 (2,635kw) з ніжкою штуцер 8мм компактний досить потужний, з керамічним нагрівачем. Його можна використовувати як в горизонтальному так і у вертикальному положенні. Завдяки ніжці, обігрівач з легкістю можна встановити або на підлозі, або на столі.Газовий інфрачервоний обігрівач Orgaz sbg-650 рекомендуеться використовувати в добре провітрюваних приміщеннях. Так як він сушить повітря. Підпалювати виключно у керамічного нагрівача!Обігрівачі Orgaz виручать Вас в поході, на рибалці, полюванні; навіть просто при відпочинку на відкритому повітрі.Потужність: 2,635кВтВиробник: Туреччина

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

 

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта