Вуличний газовий обігрівач Falo Evo, сталь, 10,2 кВт

Вуличний газовий обігрівач Falo Evo, сталь, 10,2 кВт


38486
38 486 грн.

  • Модель: 419

Якість
Доставка
Оплата
Газовий обігрівач з «живим» полум'ям Italkero Falo Evo - це новітня розробка від компанії Italkero, яка є першовідкривачем і законодавцем мод в сфері газового обладнання для обігріву.
Саме італійська компанія Italkero стала винахідником пірамідальних газових вуличних обігрівачів факельного типу, якими сьогодні користується весь світ.
Новий обігрівач Falo Evo став ще більш витонченим і ефективним в порівнянні зі своїм попередником Italkero Falo.
Безумовно, обігрівачі Italkero - це не просто технічний засіб обігріву, а ще й елемент інтер'єру або дизайну, який доповнює його своїми витонченими лініями і зачаровує світінням полум'я.
З газовим вуличним інфрачервоним обігрівачем Italkero Falo Evo ви зможете не тільки перебувати в теплій комфортній обстановці, а й отримувати естетичну насолоду від краси «живого вогню».
Газові інфрачервоні вуличні обігрівачі факельного типу зі скляною колбою здатні обігріти до 30 м? площі приміщення, за умови відсутності сильних протягів.
При цьому необхідно пам'ятати, що при використанні в приміщеннях, повинні залишатися відкритими і мати прямий доступ до повітря 25% від площі всіх стін.
Якщо ви плануєте використовувати Italkero Falo Evo на відкритому повітрі, вам буде тепло в радіусі 1,5 - 2 метри від нього. Ще один важливий фактор - це ефективність обігріву. Вуличні газові обігрівачі старого типу відображають тепло тільки від верхнього рефлектора, в той час, як обігрівачі Falo Evo випромінюють тепло не тільки від верхнього рефлектора, а й від самої колби, по всій її довжині, за рахунок використання спеціального боросилікатного скла, з якого зроблена колба .

Характеристики:
*Діаметр обігріву (м) до 8 м
*Потужність, кВт 10,2
*Максимальні витрати газу / пропан, л / год 1,0
*Габарити (мм) 650 х 650 х 2120
*Габарити в упаковці (мм) 650 х 570 х 2200
*Вага (кг) 28
*Балон (не входить в комплектацію) 24,5 л
*Матеріали корпусу Нержавіюча сталь / сплав алюмінію
*Колба Розжарене скло
*Ролики в комплекті
*Підсвічування корпусу Ні
*Дистанційне керування У комплекті
*Датчик перекидання Є
*Датчик загасання Є
*Редуктор, шланг В комплекті

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

 

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта