Інфрачервоний електричний, галогеновий обігрівач Enders MADEIRA

Інфрачервоний електричний, галогеновий обігрівач Enders MADEIRA

На складі
Рейтинг:

На складі 4511
4 511 грн.

  • Модель: 392

Якість
Доставка
Оплата
Новинка! Настінний інфрачервоний електричний обігрівач Enders Madeira.
Ступінь пиловологозахисту IP65 дозволяє використовувати обігрівач Enders MADEIRA під відкритим небом!
Потужний і компактний галогеновbq обігрівач від компанії Enders об'єднує в собі сучасні тенденції дизайну і видатні функціональні особливості.

Потужність обігрівача має три ступені - 750/1500/2000 Вт і може регулюватися, а також включатися / вимикатися за допомогою пульта дистанційного керування, який входить в комплект поставки.
Це особливо зручно, якщо Ваш обігрівач розташований у важкодоступному місці. Також є можливість одночасного управління відразу декількома обігрівачами всього одним пультом дистанційного керування, що особливо зручно в умовах комерційного використання.
Ультракомпактний міцний корпус обігрівача з високим індексом пиловологозахисту IP65 виготовлений з анодованого алюмінію, що захищає його від корозії і подряпин, дозволяючи використовувати електрообігрівач як всередині, так і зовні приміщень при безпосередньому впливі атмосферних опадів.
Спеціальний кронштейн для пристінкового / пристелевого монтажу, що входить в комплект поставки, дозволяє вибрати необхідний кут нахилу обігрівача c поворотом на 180 ° в горизонтальній і вертикальній площинах.
Електричний обігрівач ENDERS Madeira оснащений спеціальними інфрачервоними галогеновими лампами Low Glare, які створюють менше світла при проходженні електричного струму крізь пари інертних газів, ніж галогенові обігрівачі інших виробників.
Цей обігрівач неодмінно створить затишну атмосферу, не заподіявши Вам незручностей від побаченого яскравого світла.
Преміальна галогенова лампа Low Glare електричного обігрівача ENDERS Madeira генерує довшу інкфракрасную хвилю, ніж лампи інших короткохвильових економ-обігрівачів. Відчуття тепла від такого обігрівача більш м'яке і природне.
Інфрачервона галогенова лампа миттєво нагрівається і поширює інфрачервоний тепловий потік спрямованої дії. Теплові хвилі інфрачервоного спектра швидко поширюються в повітрі і нагрівають тільки предмети і людей, які знаходяться в зоні його поширення, не нагріваючи при цьому саме повітря.
Це дозволяє направляти тепло безпосередньо туди, де це необхідно, без додаткових втрат. Важливо знати, що повітряні потоки (наприклад, протяг чи вітер) не роблять на теплове випромінювання короткохвильових інфрачервоних обігрівачів практично ніякого впливу.
Високі експлуатаційні якості інфрачервоного електричного обігрівача Enders Madeira роблять його незамінним, як для приватної, так і для комерційної сфери застосування.
Термін роботи інфрачервоної лампи - не менше 5000 годин.

Особливості обігрівача:
- Підходить для використання на вулиці і всередині приміщень
- 3 режими потужності: 750, 1500, 2000 Вт
- Тип лампи: галогенна трубчаста, преміальна Low Glare
- Високоякісний алюмінієвий відбивач
- Підходить для приватного та комерційного використання
- Ступінь захисту: IP65
- Дистанційне керування за допомогою пульта дистанційного керування
- Корпус з анодованого екструдованого алюмінієвого сплаву
- Миттєве включення і готовність до роботи без прогріву
- Кронштейн для настінного кріплення в комплекті
- Не схильний до атмосферного впливу

Характеристики:
* 3 режими потужності: 750/1500/2000 Вт
* Площа обігріву: до 17 м?
* Клас пиловологозахисту: IP65
* Матеріал: алюміній
* Габарити, см: В 10,5 x Д 63 x Г 8
* Пульт дистанційного керування в комплекті
* Довжина кабелю: 1,7 м
* Живлення: 220 В / 240 В, 50 Гц
* Вага: 2,7 кг
* Пройшов перевірку за європейською системою безпеки електроприладів - GS
* Попередньо протестований

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

 

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта