Окуляри газозварювальника захисні ЗН8-72Г

Окуляри газозварювальника захисні ЗН8-72Г

На складі
Рейтинг:

На складі 120
120 грн.

  • Модель: 113

Якість
Доставка
Оплата
Окуляри газозварювальника захисні ЗН8-72Г

1.Призначення. Окуляри призначені для захисту очей спереду, збоку, згори і знизу від дії дрібних твердих часток, сліпучій яскравості видимого світла, ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювань, пилу, вітру і бризок нероз'їдаючих рідин при температурі навколишнього середовища від - 30 до +90С у виробничих приміщеннях і на відкритому повітрі.
2.Технічні характеристики.
Відстань між центрами захисних стекол - 72мм
Розміри захисних стекол : фронтальних - 60 х 45мм; бічних - 45 х 40 мм
Захисні стекла - безбарвні або світлофільтри типу Г згідно ОСТУ 21-6-87;
Межі регулювання наголовной стрічки за розміром голови - від 54 до 64;
Маса - не більше 130 г.
3.Конструкція. Окуляри складаються з чотирьох металевих рамок із закріпленими в них захисними стеклами, обтюратора і регульованої наголовной стрічки. Вентиляція простору між обтюратором і обличчям користувача здійснюється через отвори-жалюзі на верхній і нижній поверхнях рамок. Завдяки вентиляції підочкового простору захисні стекла не запітнівають. Рамки із захисними стеклами і наголовная стрічка пришиті до обтюратора. Обтюратор по краях обшитий вініліскожей. Довжина наголовной стрічки регулюється за розміром голови користувача в межах за допомогою двох пряжок. Окуляри зручні і прості в експлуатації, легко складаються і забезпечують розширений бічний огляд.
4.Матеріали. Захисні стекла - мінеральні, рамки виготовлені з білої жерсті, обтюратор - з шкірзамінника, обшитого по краях вініліскожей.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

 

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта