Газовий регулятор низького тиску GOK EN61 37 мбар 1,5 кг/год 9мм, СНД Shell

Газовий регулятор низького тиску GOK EN61 37 мбар 1,5 кг/год 9мм, СНД Shell

На складі
Рейтинг:

На складі 224
224 грн з ПДВ

  • Модель: 0007

Якість
Доставка
Оплата
Редуктор газовий побутовий для пропан-бутана. Перед монтажем необхідно перевірити регулятор тиску на транспортні ушкодження. Умовою для бездоганної роботи регулятора тиску є професійний монтаж при дотриманні діючих технічних правил розрахунок, монтажу і експлуатації всієї установки. Монтаж проводити виключно гайковим ключем відповідного розміру. Постійно притримувати за приєднувальний штутцер в зворотному напрямку. Тільки при наявності литого штутцер притримувати за корпус регулятора тиску в зворотному напрямку. Перед монтажем провести візуальний контроль на можливі металеві стружки або інші залишки в місцях з'єднань. Видалити їх, наприклад, видуванням.
Дотримуватися напрямку монтажу! Напрямок потоку позначено на регуляторі тиску стрілкою. Ущільнення повинні бути чистими і без пошкоджень.

Експлуатаційні характеристики:

Пропускна здатність регулятора ГЗК 1,5 кг / год, тиск газу на виході - 37 мбар.

Співвідношення фізичних величин:

1 кг ~ 1,9 л ~ 0.45 м3 (для пропан - бутану)
1000 Па - 1 кПа - 10 мбар
30 мбар - бар 0,03
100 мм водяного стовпа - 9,8 мбар
300 мм водяного стовпа - 29,4 мбар

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

 

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта