Корисні статті

Композитные газовые баллоны

Композитные газовые баллоны

Когда речь идет о композитном газовом баллоне с целью безопасности не стоит забывать о типах соединения и подбора сопутствуюшего оборудования как регулятор шланг и потребляющей апарат. Видь ето не от емлимый атрибут и залог безопасного использования сжиженного газа.    ..

13.06.2017
0
610
  Балони для зберігання газу виготовляють з металу або з композитних матеріалів. Найбільший обсяг металевих балонів - 50 л. Такі балони забороняється зберігати в приміщеннях, для них повинен бути передбачений спеціальний металева шафа на відкритому повітрі.
    Найбільший обсяг композитного балона становить 33,5 л. Він набагато легше сталевого. Для порівняння, вага порожнього металевого балона - 22 кг, маса композитного балона - 6,3 кг. Такий балон можна з легкістю транспортувати і використовувати не тільки в стаціонарних умовах, але і на рибалці, полюванні, в поході.   
    Hexagon Ragasco не виробляє великі обсяги, так як звичні нам 50л виконані з сучасних композитних матеріалів, все одно будуть важкими на підйом!
    Крім того, композитний балон захистить вас від неприємних сюрпризів у процесі використання. Балони з полімерних матеріалів вибухобезпечні: навіть при попаданні в вогонь балон не вибухає, газ зтравлюється через захисний клапан, при цьому колба і пластиковий захисний кожух повільно починають плавитися. Матеріал балонів не схильний до корозії, витримує велику кількість заправок, розрахованих приблизно на 100 років.
    Сучасний споживач піклується не тільки про функціональність, але і про екологічність продукції. Композитні балони виготовлені зі скловолокна без додавання бору, що робить балони безпечними для навколишнього середовища і здоров'я людини. Крім того, композитні балони незрівнянно більш естетичні, в порівнянні з металевими. Вони виглядають стильно, сучасно, відмінно впишуться в будь-яку обстановку. Якщо у вас передбачається велика витрата газу, можна порадити використовувати кілька балонів (газобалону установку), щоб уникнути частої заправки. Тим більше, що рівень наповнення легко відстежувати через напівпрозорий матеріал колби і без газу ви точно не залишитеся! У даній статті ми розглянули переваги металевих і композитних балонів великого розміру. А з якого матеріалу газовий балон виберете ви?
Багатобалона установка з автоматичним перемикачем
    Як у випадку багатобалоної установки з ручним перемикачем, дана установка дозволяє збільшити термін експлуатації. Заміна пустого балону безпечна завдяки захисту від витоку газу і можлива без переривання споживання газу. Встановлюється такий ж регулятор тиску, як і на установках з ручним перемикачем, а також контрольний клапан для провірки герметичності.
    Балона установка з автоматичним перемикаючим клапаном типу AUV для підключення до газових балонів, для установки тиску на рівні номінального тиску газового пристрою.
    Основні компоненти: шлангопроводи високого тиску з підключенням до малого балону, автоматичний перемикаючий клапан типу AUV з кнопкою керування, індикатор балону, що використовується та резервного, захист від витоку газу, настінний кронштейн, регулятор тиску типу  EN61-DS з запобіжним пристроєм від перевищення тиску S2SR (UDS), візуальний пристрій та контрольний.
    Переваги та обладнання
* Зміна балону без перерви споживання
* Захист від витоку газу: запобігається витік газу при заміні балону
* Контрольний пристрій для перевірки герметичності установки зрідженого газу без відключення пристрою для регулювання тиску
* Вихідне з'єднання RVS 10 в серійному виконані обладнано перехідником для підключення до трубопроводів діаметром 8 мм
    Відповідність
* Окремі компоненти перевірені DVGW, в тому числі DIN, а також пройшли випробовування типового зразка EC
* Випробовування типового зразка ЕС згідно АТЕХ (тільки для електроного дистанційного вказівника)
    Вказівки: при підєданні апарату споживання з загальною потужністю до 1,5 кг/год можна не використовувати індикатор потоку газу.
Факти про скраплений газ.
    Про скраплений газ знают всі, однак цей продукт часто недооцінюють. Переваги цього універсального та енергоємної природньої горючої речовини можуть  використовуватись як в домашньому хозяйстві, так і на підприємствах.
    Властивості скрапленого газу
- Горючість - при взаємодії з киснем може утворювати вибухонебезпечну суміш
- В газоподібному стані важче ніж повітря
- Не ядовитий, не вміщує шкідливих для навколишнього середовища речовин
- Не має запаху - одорізується як технічний газ (набуває запаху тухлих яєць)
- Скраплений газ безкольоровий і тому невидимий
- Під тиском зріджується
- Тиск пари залежить від температури
- Без тиску скраплений газ можна зберігати тільки при температурі нижче точки кипіння (пропан - 42С, бутан 0С) в ємностях з термоізоляцією. При цьому випаровування не відбувається
- При переході із рідкого стану в газоподібний, скраплений газ розширюється в 260 раз. Ця властивість дозволяє транспортувати і зберігати газ з високим вмістом енергії у відносно малих ємностях.
Газовий балон для плити на дачу
Основна проблема дачних ділянок в тому, що вони знаходяться далеко від центральних газопроводів. Скільки б днів ви не провели на дачі - вікенд або все літо, без гарячої їжі не обійтися. Особливо, якщо в сім'ї є діти. Якщо ви займаєтеся заготовками варень - солінь, вам також буде потрібно плита. Єдиним виходом для дачників стає установка газової плити, що працює на зрідженому газі.
Плити для дачі можуть бути маленькими настільними, їх зручно переносити і перевозити з собою. Можуть бути і стаціонарні підлогові плити, які встановлюються в певне місце. У деяких з них навіть передбачені шафки для балонів, хоча найправильніше зберігати газові балони зовні приміщення, в спеціальному відсіку.
Щоб газ не закінчився в самий невідповідний момент, вибирайте для газової плити балон об'ємом понад 5 літрів - тобто будь-який з асортименту Hexagon Ragasco. Чим більше ви готуєте на дачі, тим об'ємніше повинен бути балон. Витрата газу залежить і від кількості конфорок. В середньому, дачна плита з чотирма конфорками витрачає приблизно 3-4 кубометра газу на місяць. Щоб зробити точний розрахунок споживання газу для конкретної плити, складіть потужності пальників (вони вказані в паспорті на плиту), отриману суму розділите на 8-11 кВт * год / м3 (це теплотворення газу).
Балони Hexagon Ragasco захищені від вибухів, при підвищенні тиску всередині балона газ зтравлюється, але це не означає, що можна нехтувати правилами безпеки!!! Згідно яких газові балони для побутових газових приладів (в тому числі кухонних плит, водогрійних котлів, газових колонок), за винятком 1 балона об'ємом не більше 5 літрів, підключеного до газової плити заводського виготовлення, повинні розташовуватися поза будівлями в прибудовах (шафах або під кожухами, які закривають верхню частину балонів і редуктор) з негорючих матеріалів у глухого простінка стіни на відстані не менше 5 метрів від входів в будівлю, цокольні і підвальні поверхи.